1 409,00 kr
inkl. momsFri frakt & gratis retur
Fri
ej tillgänglig
Slutsåld
Artikelnummer: 316506
Leverans & frakt
Fraktkostnader
- Frakten är alltid gratis för våra kunder.
Leveranssätt
- Vi erbjuder leverans via paket eller spedition – beroende på storlek och vikt på den beställda varan.
- Paketleverans sker inom 5–7 arbetsdagar.
- Speditionsleverans sker inom 7-10 arbetsdagar.
Leverans till önskad adress
Paketleverans:
- Leverans sker till dörren, i undantagsfall till trottoarkanten.
- Vi levererar gärna till andra adresser, t.ex. till familj, vänner eller arbetsplats.
- Inte hemma?
Paketet levereras till granne eller utlämningsställe och du får ett meddelande.
(Gäller endast för paketleverans.)
Speditionsleverans:
- Innan leverans kommer vi överens om en tid med dig.
- Leverans till trottoarkanten.
Information om leveransomfånget
- Paketet innehåller endast den beställda produkten.
- Andra dekorationer eller föremål på produktbilderna ingår inte i leveransen.
Visa mer produktinformation
Produktnyheter
- Barbord med metallram.
- Robust bordsskiva av furu.
- Ungefärliga mått (HxBxD): 84 - 102 x 59 x 59 cm I Vikt: 15 k
- Det höj- och sänkbara bordet är lätt att rengöra.
- Bord i industriell stil.
Tjänster
- Betala inom 30 dagar
- 14 dagars returrätt
- Fri retur
- SSL-kryptering för ett säkert köp

Anna och hennes team hjälper dig gärna med alla frågor du kan tänkas ha om våra produkter!
Bulkbeställning eller företagsförfrågan?
Skriv till oss på b2b@barstol.se
Hur hjälpsam är den här sidan
för ditt köpbeslut?
för ditt köpbeslut?
Beskrivning
Produktinformation "Tabell Malita"
Bord Malita
Det stående bordet Malita kännetecknas av en lyckad materialmix av massivt trä och stålrör. Bordsskivan stöds av en metallram. Det detaljrika exemplaret är tillverkat av lackerad metall och en bordsskiva av furu. Förbindelsen mellan de fyra benen ger en särskilt hög stabilitet. Detta högkvalitativa bord kan justeras steglöst genom att helt enkelt vrida på bordsskivan och anpassar sig därmed till varje individuell storlek.
Omfattande mått:
Totalhöjd: 84 - 102 cm
Totalbredd: 59 cm
Totaldjup: 59 cm
Ø Bordsskiva: 59 cm
Ø Fotstöd: 50 cm
Vikt: 15 kg.
Det stående bordet Malita kännetecknas av en lyckad materialmix av massivt trä och stålrör. Bordsskivan stöds av en metallram. Det detaljrika exemplaret är tillverkat av lackerad metall och en bordsskiva av furu. Förbindelsen mellan de fyra benen ger en särskilt hög stabilitet. Detta högkvalitativa bord kan justeras steglöst genom att helt enkelt vrida på bordsskivan och anpassar sig därmed till varje individuell storlek.
Omfattande mått:
Totalhöjd: 84 - 102 cm
Totalbredd: 59 cm
Totaldjup: 59 cm
Ø Bordsskiva: 59 cm
Ø Fotstöd: 50 cm
Vikt: 15 kg.
Vår 5-stjärnprodukt för dig
Malita är ett praktiskt bistrobord med en rund bordsskiva av furu som passar bra in i nästan alla inredningsstilar tack vare sin moderna design.
Den robusta ramen av robust metall gör bordet särskilt stabilt. Dessutom är ett praktiskt fotstöd integrerat i ramen.
Ungefärliga mått: Total höjd: 84 - 102 cm I Total bredd: 59 cm I Totalt djup: 59 cm I Ø bordsskiva: 59 cm I Ø fotstöd: 50 cm I Vikt: 15 kg
Det höj- och sänkbara bordet är lätt att rengöra med ett milt rengöringsmedel och en fuktig trasa.
Det vackra bordet i industriell stil är ett riktigt blickfång och finns i olika färger. Välj din personliga favorit bland upp till fyra olika färger: brons, antikvit, antiksilver eller rött.
Egenskaper
| Antal sittplatser: | 2 |
|---|---|
| FSC-certifikat: | nej |
| Formulär: | rund |
| Fotstöd: | med fotstöd |
| Grundläggande material: | trä |
| Höjdjustering: | nej |
| Materialets sammansättning: | trä |
| Material ram: | metall |
| Maximal sitthöjd: | 90 cm |
| Med lådor: | nej |
| Serienname: | Malita |
| Setartikel: | inget set |
| Säteshöjd Min: | 80 cm |
| Total bredd: | 59 cm |
| Total höjd: | 84 - 102 cm |
| Totalt djup: | 59 cm |
| Typ av bord: | Barbord för inomhusbruk |
| Utfällbar: | nej |
| Vikt ( Kg ): | 15 |
| sitthöjd: | 80 - 90 cm |
| Stil: | Industriell stil |
Datablad
1
Säkerhetsanvisningar
Denna artikel är avsedd för användning av vuxna och är inte en leksak.
- Observera uppställnings- och skötselanvisningarna.
- Observera uppställnings- och skötselanvisningarna.
Tillverkarens och ansvarig persons kontaktuppgifter
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de



















